tela Ngjitur rroje

Përshkrim i shkurtër:

Ngjitur tela me gjemba rroje në rrjetë tipit rroje gardh teli tela me gjemba çelik, i njohur gjithashtu si tela me gjemba çelik, çelik inox tela me gjemba, është një lloj i ri i mbrojtjes net.Stainless teh çeliku gushë neto me, efekt të bukur, ekonomike dhe praktike për parandalimin e është i mirë, ndërtimi i përshtatshëm dhe karakteristika të tjera të shkëlqyera, për momentin, inox tela rroje çeliku ka qenë përdorur gjerësisht në ndërmarrjet industriale dhe minierave në shumë vende, apartament kopsht, pas kufirit ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Ngjitur tela me gjemba rroje në rrjetë tipit gardh teli rroje

  Çelik inox tela rroje, i njohur gjithashtu si tela me gjemba çelik, çelik rroje tela, është një lloj i ri i mbrojtjes net.Stainless teh çeliku gushë neto me bukur, ekonomike dhe praktike, efekti parandalimi është i mirë, ndërtimi i përshtatshëm dhe karakteristika të tjera të shkëlqyera, Aktualisht, inox tela rroje çeliku ka qenë përdorur gjerësisht në ndërmarrjet industriale dhe minierave në shumë vende, apartament kopsht, Mesazhe të kufirit, fushën ushtarake, burgje, qendrën e paraburgimit, ndërtesat qeveritare dhe të objekteve të tjera të sigurisë kombëtare.
  Features: inox teh çeliku bajonetë ka efekt të mirë parandalues, pamja e bukur, ndërtimi i përshtatshëm, ekonomike dhe karakteristikat praktike.
  Aplikimi: çelik inox tela rroje është përdorur kryesisht për të mbrojtur perimetrin e apartamenteve kopsht, zyrat qeveritare, burgjet, postat dhe të mbrojtjes kufitare.
  Procesi: një pajisje bllokimin e përbërë nga fletë të nxehtë galvanizuar çeliku ose fletë çeliku inox, të lartë të tensionit të galvanizuar tela çeliku ose çelik inox wire.The formë unike e net gushë nuk është e lehtë për të prekur, kështu që ajo mund të arrijë mbrojtje të shkëlqyer dhe izolimi veprim.Diskutimi materiali kryesor i produktit është fletë galvanizuar dhe fletë çeliku inox.
  Klasifikimi: inox teh çeliku bajonetë mund të ndahen në: (tipi gjarpër bark) bajonetë spirale teh, bajonetë lineare teh, banesë bajonetë presës dhe blade bajonetë saldim neto në bazë të instalimit methods.The tela me gjemba të ndryshme mund të ndahen në tri lloje: spiral lloji, tipi drejt linjës dhe tipi spirale kryq.
  Uses: Vendet në mbarë botën kanë tela rroje është përdorur gjerësisht në fortesë ushtarake, burg, agjencitë qeveritare, bankat dhe gardh banimi, shtëpi private, mure vilë, dyerve dhe dritareve, autostradë, pengesë hekurudhor dhe të kufirit për mbrojtjen e sigurisë.

  Diameter i Jashtem

  Nr i mbështjellje

  Coil Length

  lloj

  Shënime

  450mm

  33

  8M

  CBT-65

  spirale Single

  500mm

  41

  10M

  CBT-65

  spirale Single

  700mm

  41

  10M

  CBT-65

  spirale Single

  960mm

  53

  13m

  CBT-65

  spirale Single

  500mm

  102

  16M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  600mm

  86

  14M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  700mm

  72

  12M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  800mm

  64

  10M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  960mm

  52

  9m

  BTO-10.15.22

  lloj kryq


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!