net SNS Passive mbrojtëse

Përshkrim i shkurtër:

Active SNS Flexible Protective Net:  SNS protective mesh, also known as safety netting system. It is widely used in slope reinforcement. The SNS protective mesh overcomes the inconvenience during the construction, putting the method of modular unit into the installation, which improves the effect of the construction. The SNS protective mesh is made of wire, anchor line and other accessories required.  Quick Details: Steel rope diameter: Ø7mm, Ø7.2mm, Ø7.5mm, Ø7.8mm, Ø8mm, Rope specificat...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Active SNS Flexible mbrojtëse Net:

   SNS rrjetë mbrojtëse, i njohur gjithashtu si sistem sigurinë tyl. Ajo është përdorur gjerësisht në shpat përforcim.

  Rrjetë mbrojtëse SNS kapërcen shqetësim gjatë ndërtimit, duke metodën e njësisë modulare në instalimin, e cila përmirëson efektin e ndërtimit. Rrjetë mbrojtëse SNS është bërë prej teli, linjë të ankorohen dhe pajisje të tjera të nevojshme. 

  Details shpejta :

  Çeliku diametër litar: Ø7mm, Ø7.2mm, Ø7.5mm, Ø7.8mm, Ø8mm,
  specifikim litar:  7 fijet x 19 kolona
  Zink galvanizuar:     Mbi 200g / m2
  elastik:            > 1770KJ
  Madhësia Mesh:         300 * 300mm (GB) 330 * 330mm (Non-standard)
  Size: 4000 * 4000mm 
  Qepje litar:        material dhe specifikim është po aq e njëjtë me rrjetë teli.
  litar mbështetje: 1.Horizontal dhe diametër vertikale litar janë 16mm.
  Diameter 2.Horizontal litari është 16mm, diametri vertikale litari është 12mm.
  Ajo ka nevojë për litarë 261vertical mbështetje dhe 261 litarë mbështetje horizontale për të  mbuluar 1000 metra katror zonë.

   

  Specifikimet për zinxhir përputhen Lidhje gardh :

  tel:    2.2mm
  rrjetë:  50 * 50mm
  madhësia:   2 * 10 metra

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!