rrjetë formwork

Përshkrim i shkurtër:

 Material: Hot dipped galvanized sheet, elecro galvanized sheet, cold-rolled sheet Specifications: Model Thickness (mm) Weight (kg) Width (mm) Length (mm) Rib height (mm) Rib distance (mm) YK21 0.21 1.70 450 2200 14-20 90 YK23 0.23 1.90 450 2200 14-20 90 YK30 0.30 2.48 450 2200 14-20 90 YK35 0.35 2.90 450 2200 14-20 90 YK40 0.40 3.30 450 2200 14-20 90 YK45 0.45 3.70 450 2200 14-20 9...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

   Materiali:  fletë zhytur Hot galvanizuar, fletë Elecro galvanizuar, fletë ftohtë-mbështjellë

  specifikimet:

  model

  Trashësia

  (Mm)

  peshë

  (Kg)

  gjerësi

  (Mm)

  gjatësi

  (Mm)

  lartësia brinjë

  (Mm)

  brinjë distancë

  (Mm)

  YK21

  0.21

  1.70

  450

  2200

  14-20

  90

  YK23

  0.23

  1.90

  450

  2200

  14-20

  90

  YK30

  0.30

  2.48

  450

  2200

  14-20

  90

  YK35

  0.35

  2.90

  450

  2200

  14-20

  90

  YK40

  0.40

  3.30

  450

  2200

  14-20

  90

  YK45

  0.45

  3.70

  450

  2200

  14-20

  90

  YK50

  0.50

  4.10

  450

  2200

  14-20

  90

  Aplikacion: 

  përdorur gjerësisht në ura tunele, sistemet valve bodrum, sistemet e ujërave të zeza, subways, mureve, centraleve bërthamore, të ndërtimit, pishina me ujë dhe veprave inxhinierike detare dhe projekteve të ndërtimit rritje të lartë dhe model jo të rregullt ose lakimi etc.As asamble pa konkrete të përhershme kallep.

  detajet Paketimi

  çeliku kaci ose si kërkesë e konsumatorëve

  INSTALIMI

  i përgjithshëm

  • Brinjë qepër duhet të jetë fikse me apexes e brinjëve në kontakt me përkrahjen ose mbështetjen.
  • Brinjë qepër duhet të lapped në tela anët lidhur në intervale që nuk i kalon 150mm.
  • Në skajet e fletëve, me brinjën qepër duhet të përkime me së paku 100mm (4 ").

  tavanet

  • Për trarëve të çelikut, lidhjet tela janë të nevojshme.
  • Për joists druri, me brinjën qepër mund të sigurohen nga fiksimin thonjtë nëpër brinja.
  • Për trarëve konkrete, ajo është e rekomanduar për të hedhur një rrip druri-ngulje të pranuar thonjtë.

  ndarëse

  • Thonjtë apo lidhjet tela për të siguruar qepër brinjë.

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!