type Flat tela rroje

Përshkrim i shkurtër:

Galvanizuar banesë skermë sigurisë tela rroje Materiali: 1. Flat tela type rroje: me cilësi të lartë - hot galvanizuar lartë të karbonit tela çeliku, hot galvanizuar tela të mesme çeliku të karbonit, çelik inox fletë tela, etj.2, thikë bordit: me cilësi të lartë - çeliku e galvanizuar, pjatë çelik. Model: tela rroje është i ndarë në BTO dhe CBT BTO përfshin BTO-10 BTO-18 BTO-22 BTO-28 BTO-30 CBT përfshin CBT-60 CBT-65 BTO-22 është modeli më i zakonshëm që përdoret në Kinë (modele të tjera gjithashtu mund të rregulloje ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Galvanizuar sigurisë banesë gardh teli rroje

  Materiali: 1. Flat tela type rroje: me cilësi të lartë - hot galvanizuar lartë të karbonit tela çeliku, hot galvanizuar tela të mesme çeliku të karbonit, çelik inox fletë tela, etj.2, bordi Knife: me cilësi të lartë - çeliku e galvanizuar, pjatë çelik.
  Model: tela rroje është i ndarë në BTO dhe CBT
  BTO përfshin BTO-10 BTO-18 BTO-22 BTO-28 BTO-30
  CBT përfshin CBT-60 CBT-65
  BTO-22 është modeli më i zakonshëm që përdoret në Kinë (modele të tjera gjithashtu mund të personalizohet).
  Flat tela teh me gjemba është një lloj i mënyrës së re të aplikimit të teh ferrash litar, ajo do të jetë një spirale e vetme është gjemb teh litar shtypur pjatë, banesë ose dy single teh rrethi gjemb litar fazë kryq pas shtypur përdorimin e gabuar, e bukur dhe praktike, mund të përdoret me teh linear litar ferrash, një vijë të drejtë nën muret mbrojtëse tabletë, ose të përdorin vetëm tjegull teh formularin litar gjemb mbrojtëse walls.It është kryesisht i zbatueshëm për banimi zona, magazina, fabrika mbarështimit blegtoral, ferma, minierat, burgje dhe kombëtare faqet e mbrojtjes.

  Diameter i Jashtem

  Nr i mbështjellje

  Coil Length

  lloj

  Shënime

  450mm

  33

  8M

  CBT-65

  spirale Single

  500mm

  41

  10M

  CBT-65

  spirale Single

  700mm

  41

  10M

  CBT-65

  spirale Single

  960mm

  53

  13m

  CBT-65

  spirale Single

  500mm

  102

  16M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  600mm

  86

  14M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  700mm

  72

  12M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  800mm

  64

  10M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  960mm

  52

  9m

  BTO-10.15.22

  lloj kryq


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!