Gardh kundër ngjitjes

Përshkrim i shkurtër:

2.1 milion ngjiten bend harton larta anti kryesore për Features gardh çeliku të anti-ngjitje 1: Kjo mund të organizohet sipas mur 2: pamja e bukur, jo e lehtë për ndryshk, një shumëllojshmëri të ngjyrave mund të personalizohet 3. instalim të lehtë. 4. Kosto të ulët 5. pengesë e fuqishme për të ndërhyrës Gozhdë anti-ngjitje gjemb është formuar nga punching primar dhe qethjen e të gjithë pllakave të çelikut, dhe spikes çeliku kalojnë njëri-tjetrin, të cilat mund të pengojnë në mënyrë efektive ngjitje, dhe të luajë rolin e frikëson dhe bllokimin e ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  2.1 milion ngjiten bend harton larta anti kryesore për gardh çeliku
  Karakteristikat e anti-ngjitje
  1: Kjo mund të organizohet sipas mur
  2: pamja e bukur, jo e lehtë për ndryshk, një shumëllojshmëri të ngjyrave mund të personalizohet
  3. instalim të lehtë.
  4. Kosto të ulët
  5. pengesë e fuqishme për të ndërhyrës
  Gozhdë anti-ngjitje gjemb është formuar nga punching primar dhe qethjen e të gjithë pllakave të çelikut, dhe spikes çeliku kalojnë njëri-tjetrin, të cilat mund të pengojnë në mënyrë efektive ngjitje, dhe të luajë rolin e frikëson dhe bllokimin.
  Shtrirja e aplikueshme e thumb anti-ngjitje: mur banimi, zyra bankare, House Villa, portë anti-ngjitje, burg, mbrojtjen e aeroportit dhe izolimit, ushtarake dhe vende të tjera me nevoja të veçanta, etj
  1. Model i anti-ngjitje gozhdë gjemb
  tre modele janë në dispozicion: të mëdha, të mesme dhe të vogla
  2. anti-ngjitje gozhdë materiale
  fletë Hot galvanizuar, fletë çeliku inox, spray sipërfaqe (fletë hot galvanizuar është më i zakonshëm që përdoret)
  3. Gjatësia e anti-ngjitje gozhdë
  madhësive të mëdha dhe të mesme zakonisht kanë një gjatësi prej 1.25 metra dhe 1.5 meters.The një të vogël është 1.2 metra e gjatë
  4. Numri i anti-ngjitje spikes
  Çdo 30 copë është një kuti

  Specifikim Trashësia  gjerësi gjatësi Gjatësia e thorm paketim
  i madh 2mm 1.5mm 5CM 1.25 1.5M 10CM  
  medium 2mm 1.5mm 5CM 1.25 1.5M 10CM 30Pieces / Box
  i vogël 1mm 4cm 1M 6CM  

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!