Me dy tela me gjemba

Përshkrim i shkurtër:

fillesë të lirë të dyfishtë për grassland pengesë gardh dyfishtë tela fije floku gjemba është bërë nga cilësi të lartë teli të karbonit të ulët, tela çeliku inox, plastike përfundoi teli, tela galvanizuar dhe kështu me radhë. Me dy fije proces thurje shirit: përdredhur dhe thurje. Features: ndërtimit të thjeshtë, pamja e bukur, rezistenca korrozioni dhe rezistenca oksidimi, produkt ekonomik dhe practical.The ka karakteristika të shkëlqyera të tilla si pamja e mirë, ndërtimin e përshtatshëm dhe utility.It ekonomike mund të përdoret për anti -...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  fillesë të lirë të dyfishtë për grassland pengesë gardh 
  dyfishtë tela fije floku gjemba është bërë nga cilësi të lartë teli të karbonit të ulët, tela çeliku inox, plastike përfundoi teli, tela galvanizuar dhe kështu me radhë.
  Me dy fije proces thurje shirit: përdredhur dhe thurje.
  Features: ndërtimit të thjeshtë, pamja e bukur, rezistenca korrozioni dhe rezistenca oksidimi, produkti ekonomik dhe practical.The ka karakteristika të shkëlqyera të tilla si pamja e mirë, ndërtimin e përshtatshëm dhe utility.It ekonomike mund të përdoret për dritare anti-vjedhje, parmak shpejtësi të lartë, izolimi gardhit , ndërtimit të shpejtë dhe efekt shquar.
  Qëllim të dyfishtë: përdoret për kufirin, hekurudhor, autostradë, industri, bujqësi, blegtori, mbrojtjen e pyjeve, në fushën ushtarake, kufitare, mbrojtjen e izolimit të burgut, etj

  Gjemba Specifikimi

  lloj

  Teli matës (SWG)

  Barb Distance (cm)

  Barb Gjatesia (cm)

  tel me gjemba

  10 # x 12 #

  7,5-15

  1,5-3

  12 # x 12 #

  12 # x 14 #

  14 # x 14 #

  14 # x 16 #

  16 # x 16 #

  16 # x 18 #


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!