gardh curvy ngjitur

Përshkrim i shkurtër:

1.Detailed Product Description rrjetë teli gardh është i njohur edhe si gardhet ngjitur rrjetë teli, gardhe ngjitur apo gardh ngjitur. Ky gardh është dritë shumë e ende të qëndrueshme, përbërja e tij është thjesht tela ngjitur së bashku për të bërë një gardh. Saldimet janë mjaft të forta .. trajtimin sipërfaqësor të gardhit teli ngjitur përfshijnë galvanizuar elektro, hot-zhytur galvanizuar, PVC veshura 1. pasurisë: rezistenca korrozioni, rezistencë, rezistencë kohë e mirë dhe rezistenca e motit plakjes, të lehtë për të transportit, të lehtë të instaluar. ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  1.Detailed Product Description

   rrjetë teli gardh është i njohur edhe si gardhet ngjitur rrjetë teli, gardhe ngjitur apo gardh ngjitur.

   Ky gardh është dritë shumë e ende të qëndrueshme, përbërja e tij është thjesht tela ngjitur së bashku për të bërë një gardh. Saldimet janë mjaft të forta ..

   Trajtimi sipërfaqja e gardh teli ngjitur përfshijnë galvanizuar elektro, hot-zhytur galvanizuar, PVC veshura

  1. Property: rezistenca korrozioni, rezistencë plakjes, rezistenca kohë e mirë dhe rezistenca e motit, të lehtë për të transportit, të lehtë të instaluar. 

  2. Specifikimi i përbashkët i Panelit gardh: 

  1) Materiali: cilësi të lartë tela çeliku të karbonit të ulët, galvanizuar tela çeliku 

  2) teli Dia: 3.0mm-7.0mm 

  3) teli: 50 x 100, 50x200mm, 50x150mm, etj 

  4) Size: Length (2000mm, 2500mm si të përbashkët zakonisht) * Lartësia (640mm-2440mm)

  3. Sipërfaqja Trajtimi: Hot-zhytur Galvanzied ose Electro galvanizuar

  Specifikim :

  sfesefef

   

  2.Common Perdorimi

  Sigurimit për vendet e ndërtimit dhe të pronës private

  Sigurimit për faqet e banimit të banesave dhe shkollave

  për të mëdha ngjarje publike, sportive, koncerte, festivale, tubime

  përdorur kryesisht si gardhet e izolimit ose rrethojat e sigurisë për rrugët, hekurudha.

  Për kontrollin e trafikut dhe kontrollin e turmës

  gardhe tela ngjitur gjithashtu mund të jenë varrosur nën tokë për të mbajtur jashtë strofull kafshët dhe

  Critters. Autostradë, hekurudhor, gardhe kopsht, gardhe dekorative, gardhe sigurisë, gardhe tela me gjemba, Lidhje zinxhir gardh, gardhe zgjeruar metalike, etj

  specifika të ndryshme janë në dispozicion sipas kërkesës së klientit ose vizatim të detajuar.

  Paketimi: By paletë


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!