tela Concertina rroje

Përshkrim i shkurtër:

Çmim të ulët concertina rëndë galvanizuar tela rroje Concertina tel rroje është një lloj i ri i rrjetit të sigurisë me mbrojtje të fortë dhe aftësi izolimi zhvilluar në procesin e fundit years.Manufacturing: ai miraton çeliku fletë metalike vulosje formimin paketë bashkangjitur me tela çeliku, e bërë e mprehtë Angle galvanizuar Steel pjatë ose fletë çeliku inox si brisk, dhe tensioni i lartë tela çeliku si bazë thikë combination.Sharp teli - formë spines janë të pajisur me të dyfishtë - fasteners fije në ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Çmim të ulët concertina rëndë tela rroje galvanizuar

  Tela Concertina rroje është një lloj i ri i rrjetit të sigurisë me mbrojtje të fortë dhe aftësi izolimi zhvilluar në procesin e fundit years.Manufacturing: ai miraton çeliku fletë metalike vulosje formimin paketë bashkangjitur me tela çeliku, e bërë e mprehtë Angle galvanizuar pjatë çeliku ose fletë çeliku inox si më të Blade, dhe tensioni i lartë tela çeliku si bazë thikë combination.Sharp teli - formë spines janë të pajisur me të dyfishtë - fasteners fije në formën e gjarpër barkut.
  Modeli i produktit: BTO-12 BTO-15 BTO-22 BTO-30 CBT-30 CBT-60 CBT-65.
  Type materiale: ajo mund të ndahet në 304 tela çelik gjemba çeliku, 201 çelik inox litar teli thikë, hot galvanizuar litar teli thikë, të ftohtë galvanizuar litar teli thikë dhe teh plastike spërkatje

  Diameter i Jashtem

  Nr i mbështjellje

  Coil Length

  lloj

  Shënime

  450mm

  33

  8M

  CBT-65

  spirale Single

  500mm

  41

  10M

  CBT-65

  spirale Single

  700mm

  41

  10M

  CBT-65

  spirale Single

  960mm

  53

  13m

  CBT-65

  spirale Single

  500mm

  102

  16M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  600mm

  86

  14M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  700mm

  72

  12M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  800mm

  64

  10M

  BTO-10.15.22

  lloj kryq

  960mm

  52

  9m

  BTO-10.15.22

  lloj kryq


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!