çeliku rrethore rrjetë bar

Përshkrim i shkurtër:

Lloji ngjitur Wire Mesh Wire matës: 3mm-14mm ose sipas Trajtimin kërkesat e konsumatorëve të veçanta Sipërfaqja: plastike të veshura dhe të nxehtë zhytur (galvanizuar) rrjetë Karakteristikat: rezistent ndaj korrozionit, plakjes, dhe solarization dhe moti-proof.The finishs janë plating elektrike të nxehtë galvanizing zhytur, PCV veshja spërkatje dhe PVC avantazh veshja pluhur Produkt: 1). Struktura Reinfor konciz, e bukur dhe praktike; 2). Lehtë për të transportit dhe për të instaluar jo i kufizuar nga ulje dhe ngritje topografike; 3) ...


 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  lloj

  ngjitur rrjetë teli 

  matës tel:

  3mm-14mm ose në bazë të konsumatorëve kërkesave të veçanta

  Trajtim sipërfaqësor :

  plastike të veshura dhe të nxehtë zhytur (galvanizuar) rrjetë

  Karakteristikat:

  rezistent ndaj korrozionit, plakjes dhe solarization dhe moti-proof.The finishs janë plating elektrik nxehtë zhytur galvanizing, PCV spërkatje shtresë dhe veshja PVC pluhur

  Avantazhi i produktit:

  1). Struktura Reinfor konciz, e bukur dhe praktike;

  2). Lehtë për të transportit dhe për të instaluar jo i kufizuar nga ulje dhe ngritje topografike;
  3). Sidomos për malor, shpat, zonë lakimi përshtatshmëri të fortë;
  4). Është çmim të ulët, të përshtatshme për përdorim të gjerë

   

  Të specificationgs çeliku të lejojë për tela ftohtë mbështjellë me një forcë maksimale elasticiteti minimun 510Mpa dhe një rezistencë të lartë ndaj lodhjes.

   

  detajet Paketimi

  çeliku përforcuar rrjetë për themelet e betonit: 
  ajo është brenda me filmi plastik dhe e mbushur me ujë-provë letër, atëherë paketë kaci, ose në bazë të kërkesave të klientit.

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!