Рамен тип бодликава жица

Краток опис:

Поцинковани рамен мечување безбедност бодликава жица материјал: 1. Стан тип бодликава жица: висок квалитет - топло поцинкувани челични високо јаглерод, топло поцинкуван средни јаглероден челик жица, од нерѓосувачки челик жица, etc.2; Нож одбор: висок квалитет - галванизиран челик, од нерѓосувачки челик. Модел: жица жилет е поделена на БТО и КБТ БТО вклучува БТО-10 БТО-18 БТО-22 БТО-28 БТО-30 КБТ вклучува КБТ 60 КБТ 65 БТО-22 е еден од најчесто користените модел во Кина (други модели исто така, може да се прилагодите ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Поцинковани рамен безбедност мечување бодликава жица

  Материјал: 1. Стан тип бодликава жица: висок квалитет - топло поцинкуван челик жица високо јаглерод, топло поцинкуван средни јаглероден челик жица, од нерѓосувачки челик жица, etc.2; Нож одбор: висок квалитет - галванизиран челик, нерѓосувачки челик.
  Модел: жица жилет е поделена на БТО и КБТ
  БТО вклучува БТО-10 БТО-18 БТО-22 БТО-28 БТО-30
  КБТ вклучува КБТ 60 КБТ 65
  БТО-22 е еден од најчесто користените модел во Кина (други модели исто така, може да се изменуваат).
  Рамен сечилото бодликава жица е еден вид на нова апликација начин на сечилото трн јаже, тоа ќе биде една намотка е сечилото трн јажето притискање плоча, рамни или две еднокреветни круг сечилото трн јаже крстот фаза по притискање на погрешна употреба, убави и практични, може да се користи со линеарен сечилото трн јаже, права линија под заштитни ѕидови на таблета, или да користите само плочка сечилото форма трн јаже заштитни walls.It е главно применети за станбени области, магацини, фабрики за одгледување добиток, фарми, рудници, затвори и национални сајтови одбрана.

  Надворешен дијаметар

  Број на намотки

  серпентина должина

  тип

  Белешки

  450mm

  33

  8M

  КБТ-65

  една намотка

  500mm

  41

  10M

  КБТ-65

  една намотка

  700mm

  41

  10M

  КБТ-65

  една намотка

  960mm

  53

  13m

  КБТ-65

  една намотка

  500mm

  102

  16M

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,

  600mm

  86

  14 милиони

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,

  700mm

  72

  12M

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,

  800мм

  64

  10M

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,

  960mm

  52

  9M

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!