Ограда против искачувањето

Краток опис:

2.1m висока анти искачување наведнуваат врвот дизајни за челична ограда Карактеристики на анти-качување 1: Тоа може да се организира во согласност со ѕид 2: Прекрасен изглед, не е лесно да 'рѓа, различни бои може да се прилагоди 3. Лесна инсталација. 4. Ниска цена 5. моќна пречка за натрапниците На анти-качување трн ноктите е формирана од страна на основното удирање и сечење на целата челик и челични шила премине едни со други, кои можат ефикасно да се спречи качување, како и да ја играат улогата на одбивајќи и блокирање на ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  2.1m висока анти искачување наведнуваат врвот дизајни за челична ограда
  Карактеристики на анти-качување
  1: Тоа може да се организира во согласност со ѕид
  2: Прекрасен изглед, не е лесно да 'рѓа, различни бои може да се прилагоди
  3. Лесна инсталација.
  4. Ниска цена
  5. моќна пречка за натрапниците
  На анти-качување трн ноктите е формирана од страна на основното удирање и сечење на целата челик и челични шила премине едни со други, кои можат ефикасно да се спречи качување, како и да ја играат улогата на одбивајќи и блокирање.
  Применливи опсегот на анти-качување жило: станбени ѕид, банкарски канцеларија, вила куќа, портата анти-качување, затвор, заштита на аеродромот и изолација, воени и други места со посебни потреби итн
  1. Модел на анти-качување трн ноктите
  Три модели се достапни: големи, средни и мали
  2. анти-качување ноктите материјал
  топло поцинкуван лим, нерѓосувачки челичен лим, површина спреј (топло поцинкуван лим е најчесто се користи)
  3. Должина на анти-качување скок
  големи и средни големини обично имаат должина од 1,25 метри и 1,5 meters.The мала е 1,2 метри долга
  4. Број на анти-качување шила
  Секој 30 парчиња е кутија

  спецификација дебелина  широчината должина Должина на thorm пакување
  голем 2mm 1.5mm 5CM 1,25 милиони 1.5M 10cm  
  средни 2mm 1.5mm 5CM 1,25 милиони 1.5M 10cm 30Pieces / кутија
  мали 1mm 4cm 1M 6cm  

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!