Двоен бодликава жица

Краток опис:

евтини двојно влакно за пасишта бариера ограда двојно влакно бодликава жица е направен од висок квалитет на ниска употреба на јаглерод жица, од нерѓосувачки челик жица, пластични завиткан жица, поцинковани жица и така натаму. Twin-влакно процесот плетенка ткаење: извртување и ткаење. Карактеристики: едноставна конструкција, прекрасен изглед, отпорност на корозија и оксидација отпор, економски и practical.The производ има одлични карактеристики како што се добар изглед, удобен изградба и економски utility.It може да се користи за анти -...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  евтини двојно влакно за пасишта бариера ограда 
  двојно влакно бодликава жица е направен од висок квалитет на ниска употреба на јаглерод жица, од нерѓосувачки челик жица, пластични завиткан жица, поцинковани жица и така натаму.
  Twin-влакно процесот плетенка ткаење: извртување и ткаење.
  Карактеристики: едноставна конструкција, прекрасен изглед, отпорност на корозија и оксидација отпор, економски и practical.The производ има одлични карактеристики како што се добар изглед, удобен изградба и економски utility.It може да се користи за анти-кражба на прозорец, со голема брзина парапет, изолација ограда , брза изградба и извонреден ефект.
  Двојна намена: за границата, железница, автопат, индустријата, земјоделството, сточарството, заштитата на шумите, воено поле, граничниот премин, затвор заштита изолација, итн

  Бодликава жица Спецификација

  тип

  Жица (SWG)

  Barb далечина (см)

  Barb Должина (cm)

  бодликава жица

  # 10 x 12 #

  7,5-15

  1,5-3

  # 12 x 12 #

  # 12 x 14 #

  # 14 x 14 #

  # 14 x 16 #

  # 16 x 16 #

  # 16 x 18 #


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!