Хармоника бодликава жица

Краток опис:

Ниска цена хармоника тешки галванизиран бодликава жица хармоника бодликава жица е нов тип на безбедносната мрежа со силна заштита и изолација способност развиена во последниве процес years.Manufacturing: го донесува челичен лим печат формирање пакет во прилог на челична жица, направени од остар агол галванизиран челик плоча или од нерѓосувачки челик, како на сечилото, и челична жица висока тензија како основни жица combination.Sharp нож - облик боцки се опремени со двојно - сврзувачки елементи нишка во ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Ниска цена хармоника тешки галванизиран бодликава жица

  Хармоника бодликава жица е нов тип на безбедносната мрежа со силна заштита и изолација способност развиена во последниве процес years.Manufacturing: го донесува челичен лим печат формирање пакет во прилог на челична жица, направени од остар агол галванизиран челик или од нерѓосувачки челичен лим како сечилото, и челична жица висока тензија како основни жица combination.Sharp нож - облик боцки се опремени со двојно - сврзувачки елементи конец во форма на змија стомакот.
  Модел на производот: БТО-12 БТО-15 БТО-22 БТО-30 КБТ 30 КБТ 60 КБТ-65.
  Типот на материјал: тоа може да биде поделена на 304 нерѓосувачки челик бодликава жица, 201 нерѓосувачки челик сечилото јажиња, топло поцинкуван сечилото јажиња, ладно галванизиран сечилото јажиња и пластични прскање сечилото

  Надворешен дијаметар

  Број на намотки

  серпентина должина

  тип

  Белешки

  450mm

  33

  8M

  КБТ-65

  една намотка

  500mm

  41

  10M

  КБТ-65

  една намотка

  700mm

  41

  10M

  КБТ-65

  една намотка

  960mm

  53

  13m

  КБТ-65

  една намотка

  500mm

  102

  16M

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,

  600mm

  86

  14 милиони

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,

  700mm

  72

  12M

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,

  800мм

  64

  10M

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,

  960mm

  52

  9M

  БТО-10.15.22

  вкрстен тип,


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!