Профил на компанијата - Хебеј Meihua Хардвер Mesh копродукции, Ltd

Профил на компанијата

Хебеј Meihua Хардвер Mesh копродукции, Ltd е водечки производител и снабдувач на производи, индустриски жица мрежа.

А професионални компанија специјализирана за развој, производство и продажба на квалитетни производи жица мрежа за индустриски апликации.

Компанијата има шест главни категории на бизнисот: нерѓосувачки челик жица мрежа серија, железо Жица Mesh серијата, Мечување серијата, проширен метал серијата, полиестер мрежа серија, како и други жица решетката производи. Производи вклучуваат жица решетката направени од насочуваат обработка: ткаење, заварување, проширување, перфорирани, итн серија решетката од нерѓосувачки челик жица вклучуваат квадратни отворање мрежа, холандски ткаени жица крпа, декоративни мрежа ткаат и нерѓосувачки челик жица решетката подвижни ленти. Железо серија жица мрежа вклучуваат најчесто се користи поцинковани плоштадот жица решетката, хексагонални жица пребивање, заварени жица решетката, gabion и црна жица крпа. Мечување серија вклучуваат алка во синџирот ограда, жица огради, бодликава жица и бодликава жица. Проширен метал серија се прошири челик, алуминиум проширен, перфориран метал и бар хелиум производи. метална жица серија се црно железо жица, поцинковани железо жица, од нерѓосувачки челик жица и ПВЦ обложени жица. Полиестер серија решетката вклучуваат полиестер фен екран, полиестер спирала ткаенина и формирање на ткаенина. Исто така, снабдување клин жица, жица кошеви и други преработени производи.

Нашата мисија е да:

Обезбеди технолошки напредни жица мрежа (жица платно / екран) производи и услуги на клиенти;

Дава одлични услуги на клиентите и поддршка;
Одржување на високо ниво на квалитет на производот и сигурност.


WhatsApp Онлајн Chat!