бар мрежа кружни челични

Краток опис:

Вид заварени жица решетката жица мерач: 3мм-14mm или според Третман на клиенти посебни барања Површина: пластични обложени и топла натопи (поцинкуван) мрежа Карактеристики: отпорни на корозија, стареењето и соларизација и временските-proof.The finishs се електрични позлата топла натопи поцинковане, PVC- прскање слој и ПВЦ прав слој на производот предност: 1). Reinfor структура концизни, убави и практични; 2). Лесен за транспорт и инсталирате не се ограничени од топографијата подеми и падови; 3) ...


 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  тип

  заварени жица решетката 

  Жица мерач:

  3мм-14mm или според клиенти посебни обврски за

  Површински третман :

  пластични обложени и топла натопи (поцинковани) решетката

  карактеристики:

  отпорни на корозија, стареење, и соларизација и временските-proof.The finishs се електрични позлата топла натопи поцинковане, PVC- прскање слој и слој ПВЦ прав

  предност на производот:

  1). Reinfor структура концизни, убави и практични;

  2). Лесен за транспорт и инсталирате не се ограничени од топографијата подеми и падови;
  3). Особено за планински, наклон, виткање област силна адаптибилност;
  4). Тоа е ниска цена, погоден за широка употреба

   

  specificationgs челичната дозволи за ладно валани жица со минимални крајна затегнувачка цврстина од 510Mpa и висока отпорност на замор.

   

  пакување Детали

  челик зајакнување на решетката за конкретни основи: 
  тоа е во внатрешноста, со пластична фолија и се одликува со водоотпорни хартија, а потоа палети пакет, или во согласност со барањата на клиентите.

   

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp Онлајн Chat!